• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 فريدریش فون شیلر

فريدریش فون شیلر

Friedrich von Schiller

نقل قول روز:

"ورنر، به جلو نگاه كن، نه به پشت سر!"

شیلر, فريدریش فون; Friedrich von Schiller - ادیب آلمانی - 1759-1805 - زندگینامه

Share on facebook

ارنست یونگر

 ارنست یونگر
یونگر; ارنست
Ernst Jünger
نویسندۀ آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1895-1998

ارنست یونگر، نویسنده، فیلسوف و دانشمند آلمانی، در 29 مارس 1895 در هایدلبرگ به دنیا آمد. یونگر در هانوفر و شوارتسن‌برگ بزرگ شد و در 1907 به ربورگ رفت. در آنجا به دبیرستان می‌رفت و در کنار، علاقه به تحقیق در بارۀ حشرات را کشف کرد. در 1911 وارد کلوپ واندرفوگل شد. در نشریۀ واندرفوگل هم اشعار خود را منتشر می‌کرد. در 1914 و کمی قبل از آغاز جنگ اول جهانی، داوطلبانه وارد ارتش شد. در طول جنگ چند مرتبه مجروح شد و چندین مدال شجاعت گرفت. در تمام این مدت، تجربیات خود را در دفترچۀ خاطراتش یادداشت می‌کرد. بعد از جنگ هم موضعی ضد جمهوری گرفت، ولی از سیاست دوری می‌کرد. از 1923 در لایپزیک و ناپل، جانورشناسی و فلسفه خواند.

یونگر در 1925 با گرتا فون یاینسن ازدواج کرد. سال بعد تحصیلات خود را نیمه‌کاره رها نمود و از آن پس فقط به عنوان نویسنده کار می‌کرد. در 1927 خانوادۀ یونگر به برلین نقل‌مکان نمود و در همان سال هم پیشنهاد نمایندگی برای حزب ناسیونال سوسیالیست‌ها را رد کرد.

وی بیشتر با نوشتن کتاب‌هایی در مورد جنگ به شهرت رسید. به دلیل آثار ناسیونالیستی و ضددموکراسی که داشت، انتقادهایی بر او وارد شده که در واقع راه را برای ناسیونال سوسیالیسم هموار کرده است. البته او در دهۀ 1930 راه خود را از جریان ناسیونال سوسیالیسم حاکم به دلیل استبدادی بودن آن جدا کرد. از 1936 چندین سفر به خارج از کشور انجام داد. کمی قبل از آغاز جنگ جهانی دوم او را به ارتش فراخواندند. در 1944 او را از ارتش مرخص کردند. یونگر پس از جنگ، از پر کردن پرسش‌نامۀ ضدنازی‌ها که متفقین به افراد می‌دادند،‌ خودداری کرد و تا 1949 از ورود او به منطقۀ تحت نفوذ بریتانیایی‌ها جلوگیری می‌شد. در 1960 همسرش را از دست داد و در 1962 با لیزه‌لوته لورر ازدواج کرد که در حال گرفتن دکتری زبان‌شناسی آلمانی بود.

یونگر جوایز زیادی از جمله، صلیب آهنین، جایزۀ ادبی شهر برمن، مدال طلایی فرایهر فوم اشتاین و جایزۀ گوته شهر فرانکفورت را از آن خود کرد.

ارنست یونگر در 17 فوریه 1998 در ریدلینگن از دنیا رفت.

آثار: در باران فولاد، بازی‌های آفریقایی، جنگ به مثابه تجربه‌ای درونی، طوفان، جنگل کوچک، آتش و خون

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物